
5 g
9,68€ ved at indløse Health points. Log på
Enviado desde Spanien
Ver detalles
Enviado por DocMorris
9,68€ ved at indløse Health points. Log på
Enviado desde Spanien
Ver detalles
Enviado por DocMorris
Aquoral Night Eye Ointment Lubricant 5g er en øjensalve til forebyggelse og behandling af tørhed i både øjet og øjets overflade. Den er baseret på A-vitamin, som giver smørende og fugtgivende egenskaber til øjet. Den hjælper også med at genoprette tårefilmens fysiologiske tilstand og beskytter øjets overflade.
Ressourcer til visuel sikkerhedskode
På nuværende tidspunkt har vi ikke sikkerhedsbilleder til dette produkt, men vi arbejder på det. Vi opfordrer dig til at tjekke tilbage senere for opdateringer. I mellemtiden anbefaler vi, at du læser de sikkerhedsoplysninger, der følger med produktet, før du bruger det. Hvis du har spørgsmål om sikkerhed, er du velkommen til at kontakte os. Hvis du ønsker det, kan du også returnere det ved at følge vores vilkår og betingelser .
Producentens oplysninger
Fremstillingsdataene indeholder relevante oplysninger fra producenten af produktet.
ESTEVE LABORATORIOS S.A.
Passeig de la Zona Franca, 109, 4ª Planta, 08038 Barcelona
contactcenter@esteve.com
https://www.esteve.com/es
Very effective. When your eyes are very uncomfortable, it compensates for the slightly doughy sensation
Magdala G.
I am doing very well
Conchin B.
The tube is smaller than I thought, and you have to be careful when pouring it because more product comes out than necessary. What I didn't like at all is that it is so oily that it leaves grease stains on the sheets. Otherwise, it moisturizes quite well.
Anonymous A.
Very good for the evening
Anonymous A.
It does its job perfectly. The downside is that it is a bit tricky to apply on the eye.
Anonymous A.
I put them on every night to sleep and they are great for dry eyes.
Anonymous A.
Ointment that lasts all night in the eye and you wake up without having your eye glued
Anonymous A.
I find it difficult to apply it
Anonymous A.
Highly recommended gel for dry eyes
Anonymous A.
Recommended for extreme dry eyes.
Anonymous A.
. ..
Anonymous A.
Great, I'm doing very well
Anonymous A.
It is a very good cream
Anonymous A.
I liked it
Anonymous A.
The optician prescribed it for my wife. I recommend it
Anonymous A.